Mňam, něco bych si dala

25. března 2013 v 11:35 | Broskvička |  Deník
Chodila jsem pomalu po krámě, když v tom jsem dostala chuť na něco sladkého. Zabrousila jsem mezi regály, kde se na mě usmívaly oplatky.Nevěděla jsem, kterou bych si dala. Náhle mi padl do oka název, který mám spojený s dětstvím. Vzpomněla jsem si na lahodnou chuť této oplatky, a tak hned putovala do mého košíku. Těšila jsem se jako malé dítě až vyjdu ven a tu lahodnou pochoutku otevřu. Pádila jsem k pokladně a netrpělivě očekávala, jak se mi bude rozplývat na jazyku. Vyšla jsem ven a jestli mě někdo pozoroval, musel mít pocit, že jsem alespoň dva dny nejedla.

Honem jsem z tašky vyndala tu dobrůtku, rozbalila a s pusou plnou slin se zakousla. Teď jsem jen očekávala vodopád úžasné chuti, která mě jako dítě dostávala do kolen. NIC. Jak je to možné? Že bych měla zkreslené vzpomínky na chuť této báječné (tehdy báječné) oplatky?No nic. Půjdu domů a dám ochutnat i jiným dospělým.
Přece si nemyslíte, že jsem koupila jen jednu!
Zaplať pánbu, neztratila jsem chuť ! To jen výroba se změnila. Nová vylepšená receptura sebou přinesla nové a lepší chutě. Prý jsme moc tlustí a tak nemůžeme očekávat, že by v oplatce bylo původní množství cukru, a že by byla politá pravou čokoládou.Dokonce je výrobce tak hodný, že se obává o to, abychom se nepřejedli a raději své chutě zaměřili na ovoce, které se trhá ještě nezralé, tudíž k nám se dostane také bez chuti(bez zrání na sluníčku to zkrátka nejde, ale zisk je zisk), a tak oplatku zmenšil a tím ji zdokonalil.
Buďme šťastní, že výrobci jakéhokoli jídla nám dávají do pokrmu náhražky, protože tím za nás myslí na naše zdraví!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucqa Lucqa | Web | 25. března 2013 v 20:38 | Reagovat

:DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama